IZPĀRDOTS!

"Kūku Karaliene" Itālijā - Gastronomiskais Retrīts

No 10. līdz 14. Aprīlim

Brauciens, kad garšas, smaržas un redzējums apžilbina no sava krāšņuma. Svaigs Alpu grēdu gaiss, ar ūdens atblāzmu tālumā. Garšu virpulis mutē un saldumu nelabums no gardumu pārpilnības. Siltuma un komforta labsajūta no lieliskās kompānijas. 

Atļauj mirkli SEV! Uzdāvini sev pavasara gardāko piedzīvojumu- Gastronomisko retrītu Itālijā, kur ar Amandu Ozoliņu gatavosi un izzināsi!

Retrīta Cena

€1250

Kas ir iekļauts cenā?

Kas nav iekļauts?

Atsauksmes

Par dzīvošanu

Piezīme. Villā dzīvošana būs istabās vienguļamās gultās pa diviem. Tomēr ir divas istabas, kas ir vienistabas. Tie kas pieteiksies pirmie, tiem būs priekšroka dzīvot vienam.

Villā raksturīgs un jūtams Itāļu klasiskais senlaicīgums. Jūs pārsteigs šīs šarmantās villas atrašanās vieta un atmosfēra.

Maksājums

Šobrīd jāveic pirmā iemaksa 500 eur. Šī naudas summa netiek atgriezta nebraukšanas gadījumā. Atlikušais maksājums jāveic pirms retrīta.

1
MAIN HEADING
Subheading
Jūsu grozs ir tukšs.
Summa 0,00 
Kopā 0,00 
Jūs nevarat pievienot tik daudz "“Kūku Karaliene Itālijā” retrīts (Pirmā iemaksa)" jūsu grozam, jo produkts nav noliktavā.

NORĒĶINU INFORMĀCIJA

PASŪTĪJUMA KOPSAVILKUMS

Produkts
Kopā
Summa 0,00 
Kopā 0,00 

MAKSĀJUMA INFORMĀCIJA

Jūsu personas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu atbalstītu jūsu pieredzi šajā vietnē un citos nolūkos, kas aprakstīti mūsu privātuma politika.

* 100% Drošs Maksājums *

Nepieciešama Palīdzība? Raksti mums: [email protected]

Visas tiesības aizsargātas © 2023 Kūku Karaliene

Scroll to Top